3 proste sposoby na przyspieszenie sterydy a pogorszenie wzroku

Czy sterydy anaboliczne są bezpieczne?

Włodzimierz Bodnar nie zgadza się z zarzutami RPP. W przebiegu tocznia rumieniowatego, reumatoidalnego zapalenia stawów czy twardziny układowej. Zanim sięgniemy po apteczne preparaty, omówmy nasz problem z lekarzem. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki. Infatti puoi usare solo rok temu. Może to być związane z ich biologiczną funkcją, związaną z koniecznością przystosowania organizmu do ochrony potomstwa i zdobycia pokarmu. Łagodny do tego stopnia, że podawano go nawet dzieciom jako stymulator wzrostu. Stan, około roku temu 9 odpowiedzi. U osób zażywających je pojawia się agresja, irytacja, euforia, ale także silna depresja niekiedy kończąca się próbami samobójczymi. Glosa do wyroku NSA z dnia r. Sterydy o wysokiej dawceRozważ przyjęcie szczepionki 3 do 5 dni po ostatniej dawce sterydów. Ta wartość jest zbyt krótka. Zwróć również uwagę na prawidłową technikę podawania aerozolu do nosa. Po zabiegu rekomenduje się odczekanie 6 tygodni przed kolejnym badaniem wzroku. Poza tym pacjenci woleliby mieć jelito i funkcjonować normalnie. Od 7 do 13 lipca badania potwierdziły 7569 zakażeń, w tym 1084 ponowne.

Co może zrobić sterydy a pogorszenie wzroku, aby zmusić Cię do zmiany?

Koszulka damska Sterydy METANABOL wersja GOLD

I FSK 1164/14 Sąd uznał, że kwestia sformułowania umowy z kontrahentem, czy ustalenia sposobu wynagrodzenia za wszystkie przewidziane umową i wykonane czynności nie może wywoływać skutków na gruncie podatkowym. Β2 mimetyki naśladują wpływ amin katecholowych – adrenaliny i noradrenaliny, a więc przygotowują organizm do sytuacji stresowych, poprzez rozszerzenie dróg oddechowych oraz przygotowanie mięśni i wyrzutu glukozy do krwi. Jednak cały proces nawet najbardziej intensywnego treningu jest zaledwie bodźcem mającym za zadanie pobudzić nasze ciało do wzrostu. Sterydy to czynniki hormonalne, które normalnie występują w Sterydy zmniejszają obrzęk, hamują układ odpornoś. Na przykład jeśli osoba zawodnik przyjmuje 400 mg / na tydzień, to w niedzielę wstrzykuje oczywiście wartość 200 mg, a następne 200 miligramów podaje sobie we wtorek. Przez Gość K목포콜걸샵상담@문의and라인:ssx333 목포출Napisano 27 minut temu. Leave this field empty. Tygodniem ciąży, ale dopiero po kilkunastu latach ponownie zainteresowano się tym zagadnieniem. Nikt jeszcze nie ocenił artykułu 🙁. Iniekcji początkowej. Online od 5,50 zł do 12,00 zł. Sprawdza się szczególnie w przypadku przewlekłych stanów zapalnych. Wydawca Grzegorz Jarecki Redaktor prowadzący Anna Berska Opracowanie redakcyjne Elżbieta Jóźwiak Łamanie. Wystarczy kilka tygodni stosowania tego produktu i przy właściwej diecie oraz przy regularnym treningu fizycznym na siłowni mamy gwarantowany sukces.

Dlaczego większość sterydy a pogorszenie wzroku kończy się niepowodzeniem

Po zbadaniu pacjenta w poniedziałek, nie ma do piątku spokoju

Cennik dostępny na stronie obrazuje dostępność i ceny sterydów w Polsce. Reumatoidalne zapalenie stawów. Od momentu zastrzyku. Leki blokujące receptory beta adrenergiczne w tym beta blokery stosowane np. Szybko przytyć pomoże połączyć stosowanie wysokiej zawartości tłuszczu i wysokiej pokarmów węglowodanowych. Eklerka Autorytet Postów: 1330 1252. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. Dzięki nim przyspieszasz utratę wody z organizmu, co też jest jednoznaczne z chudnięciem. Już kilkukrotnie w moich artykułach posługiwałem się realnymi sytuacjami, z którymi zetknąłem się najczęściej podczas tr. Dzięki inhalacjom Nebbud może być możliwe zmniejszenie dawek glikokortykosteroidów doustnych lub nawet ich całkowite odstawienie. Dodatkowo ich działanie ma wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Pliki sesyjne to pliki tymczasowe, które przechowywane są w urządzeniu osoby korzystającej z Portalu do czasu wylogowania ze strony Apteki lub zamknięcia przeglądarki. Karczoch ma działanie żółciotwórcze oraz żółciopędne, bardzo mocno pobudza regenerację miąższu wątrobowego,przeciwdziała stłuszczeniu wątroby, zwłaszcza w przypadkach współistnienia zaburzeń gospodarki tłuszczowej. Tydzień temu “Nastek” stoczył kolejny pojedynek na gali Pride, japońskiej organizacji specjalizującej się w walkach na zasadach MMA Mixed Martial Arts mieszane sztuki walki. Jak na coś co jest wstrzykiwane w krowy,. Możliwe skutki uboczne Diprophos w obrębie przewodu pokarmowego to: czkawka, wrzody trawienne z ryzykiem perforacji oraz krwotoku, zapalenie trzustki, rozdęcie brzucha, https://sterydyzone.com/produkt/anastrozol-na-sprzedaz-w-hiszpanii/ wrzodziejące zapalenie przełyku. Pracuje w Łodzi w poradni rehabilitacyjnej. So, 09 04 2005 Forum: “NACZYNIAKI”.

Czy faktycznie robisz wystarczająco dużo sterydy a pogorszenie wzroku?

AndroDianabol Platinum 10mg

Szybko straciłam miesiączkę, zaczęły się problemy z tarczycą, nerkami i wątrobą. Jeśli interesują Cię tematy z tej lub innych kategorii zostaw swój adres e mail i otrzymuj bezpłatny newsletter. Wśród możliwych działań niepożądanych znajdują się też problemy natury psychicznej typu agresja, wybuchowość, obniżenie samokontroli, stany maniakalne, urojenia, zaburzenia w postrzeganiu własnego ciała. Pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Toczeń rumieniowaty – objawy, leczenie. Pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Lufthansa jeszcze w te wakacje odwoła dodatkowe 2 tysiące lotów z Frankfurtu i Monachium poinformowały w środę niemieckie linie lotnicze. Podmiot odpowiedzialny: Bionorica SE, 92308 Neumarkt, Niemcy. Trudno mi stwierdzić, czy problemy z dziąsłami są wynikiem ssanie olej – ja osobiście się z czymś takim nie spotkałam, ani osoby, które stosowały kurację a jest ich mnóstwo nie zgłaszały tego typu problemów. Ostre zapalenie oskrzeli u dzieci. Ale u dzieci, które były we właściwy sposób leczone, ryzyko powrotu astmy jest wielokrotnie mniejsze niż u dzieci, które nie były leczone. Zamiast “teścia” profesor poleca kłaść się wcześniej spać – mięśnie budują się głównie w nocy. Z pewnością nieprzypadkowe są śmierci wielu młodych ludzi sięgających po środki dopingujące. Brett Okamoto, czyli jeden z dziennikarzy ESPN, ogłosił informacje o domknięciu ciągnącej się od dwóch trylogii pomiędzy Maxem Holloway’em, a panującym na tronie wagi piórkowej. I jest mi bardzo ciężko. Czy decyzja Pani Doktor o odstawieniu córki od piersi jest słuszna. Stanów zapalnych, chorób autoimmunologicznych, silnych reakcji alergicznych oraz ciężkich postaci astmy. Raczej stwierdzę że każdego to czeka, a on przynajmniej zszedł w może nie szczycie formy, ale w dobrej formie. Należy wówczas przerwać podawanie leku. Wśród najczęściej obserwowanych wskazać należy uczucie dyskomfortu w oku. Zwiększone parcie na pęcherz to jeden z najbardziej charakterystycznych objawów ciąży. To jest klucz do pozytywnego rozwiązania procesu, jakim jest żałoba. Określany jest jako szybko działający środek. Jan i Marysia przyjeżdżają do Teresy Żukowskiej u której Marysia zamieszka na czas studiów.

Sterydy anaboliczne – zastosowanie w medycynie

W ocenie natężenia bólu, pomocne jest użycie skal opisowych np. W niektórych przypadkach, kiedy chodzi o dokładną ocenę struktur wewnętrznych stawu, lekarz może podjąć decyzje o dodatkowych badaniach jak artroskopia, czy tomografia komputerowa. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone i prawnie chronione. Badania wykazują, że ci, którzy piją 5 lub więcej szklanek wody dziennie, są mniej narażeni na śmierć z powodu chorób w porównaniu do osób pijących 2 lub mniej szklanek wody dziennie. Leczą reakcje alergiczne, jak i choroby autoimmunologiczne. Po miesiącu czułem się normalnie, nie czułem nerwicy, bywałem uśmiechnięty, nie czułem nienawiści ani depresji i nic z tych rzeczy związanych. To sprawia, iż te sklepy internetowe wzbudzają zaufanie wśród klientów, co jest potwierdzone przez wpisy oraz komentarze osób, które kiedykolwiek w przeszłości dokonały zakupu wybranego sterydu bądź też grupy sterydów wspomagających odchudzanie i przyrost masy mięśniowej. Osoby najczęściej sportowcy i bywalcy siłowni które przyjmują przez dłuższy czas pochodne testosteronu w dawkach wielokrotnie wyższych niż dawki terapeutyczne nawet 1000 razy, powinny liczyć się nie tylko z problemami dotyczącymi zdrowia fizycznego ale także z wahaniami nastroju, ze zmianami w zachowaniu oraz z większą drażliwością i agresywnością. Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Ogólnie Winstrol jestwysoce skutecznym sterydem anabolicznym, gdy jest stosowany we właściwymcelu. Podawane są także osobom z astmą oskrzelową. Pn, 20 03 2006 Forum: Alergie Re: alergia zapalenie ucha zły słuch. Sposobem piramidowym.

SUPLEMENTACJA

Oxandrolone ma działanie dające znaczący wzrost siły oraz pozwala na zbudowanie suchej masy mięśniowej. Zasiłki macierzyńskie bez podatku, ale nie dla wszystkich. Jednak aby nasz organizm zaczął wytwarzać. Wiem że piesek nie jest jeszcze zdrowy dlatego że ból pojawia się co 2 3 dni. Sterydy mają bardzo szerokie spektrum działania. Copy and paste this code: vecuky. Dopingu WADA – z ang. Ilość wyświetleń tematu: 18113. Zostaliście skierowani do in vitro, ale obawiacie się, że gdy za pierwszym podejściem się nie uda, braknie Wam środków na dalsze leczenie. Najpierw naucz się głabie poprawnej polszczyzny. Ktoś powie, że to wada wrodzona. Kaszel i chrypkę, powstające w wyniku podrażnienia tylnej ściany gardła przez ściekającą wydzielinę,. Przypadków osteoporozy ogółem w populacji kobiet i aż 54 proc. Jest to stan prawidłowy, plus normalne wytwarzanie DHT, estrogen znajduje się w normalnym poziomie. Pliki umożliwiające Aptece internetowej zebranie informacji na temat korzystania z jej stron do celów statystycznych wykorzystując między innymi narzędzia udostępniane przez Google Analitycs. W efekcie dochodzi do zablokowania osi podwzgórze – przysadka – jądra. Preferowany jest dostęp operacyjny metodą na otwarto, ponieważ pozwala na dokładną ocenę stanu tkanek i precyzyjne usunięcie patologicznych zmian.

MasteronE 200mg IONS

Śmierć łóżeczkowa oznacza nagłą śmierć na pozór zdrowego dziecka poniżej 1. To tutaj drogi kliencie będziesz mógł zakupić dowolny przez siebie wybrany produkt z branży sterydy. Dotyczy to niektórych przypadków róży, pacjentów w ciężkim stanie ogólnym, z zapaleniem złośliwym, u których reakcja na leczenie jest słaba lub infekcja się rozprzestrzenia. Żelki Na Sen Obecnie BESTSELLER. Mężczyźni także mają bujniejszy zarost, ale zwykle na torsie i plecach. Często pojawia się porównanie do alkoholu, którego negatywne skutki społeczne są w Polsce szczególnie widoczne. Nie nadużywamy pikantnego i gorzkiego pożywienia – czarnej herbaty, kawy, wysokoprocentowego alkoholu, ostrych przypraw czosnek, imbir, pieprz, curry. Choć Oskar Luty, adwokat i partner w kancelarii FairFiled zwraca uwagę, że obwieszczenie, zabraniając lekarzom ordynacji wystawiania recept na Viregyt K w jakichkolwiek wskazaniach innych, niż wymienione w obwieszczeniu, jest niezgodny z art. Mimo że anaboliki nie działają na mózg, tak jak narkotyki, to może być trudno z nich zrezygnować. W rzeczywistości trenbolon jest pięć razy silniejszy niż testosteron. Mechanizmy wykorzystywane są do wyświetlenia reklamy na podstawie wyłącznie aktualnych informacji kontekstowych – np. Plątanie, zaburzenia widzenia lub utrata wzroku, skurcze mięśni, osłabienie mięśni, płytki oddech, powinien niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Chcesz kupić Peptydy i SARM’y w naszym sklepie internetowym. Działamy 24h, na maile odpowiadamy na bieżąco nie dłużej niż 12 godzin. Tabletki na masę, odżywki na masę, tabletki na rzeźbę, budowa masy. Obecne są też zaburzenia erekcji i spadek popędu płciowego. Argument, że od małego ćwiczy sporty walki i stąd taki przyrost masy też jest śmieszny. Badanie kliniczne w kontekście otylości. Kategoria: Pielęgnacja włosów. Michał Wilk z Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock. W sumie nic ich tak nie wyróżnia na tle innych labów , firma istnieje od 2009 roku i cieszy się sporą popularnością zwłaszcza w UK. Na to, czy u Twojego czworonoga może dojść do rozwoju alergicznego zapalenia oskrzeli, wpływa kilka czynników. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Pana Mariusz Zajkiewicza z którym można się skontaktować listownie wysyłając korespondencje na adres spółki lub wysyłając email na adres. Sterydy z dużym prawdopodobieństwem spowolnią albo zatrzymają całkowicie niektóre procesy związane z rozwojem. Na cały asortyment możesz uzyskać 10% rabatu po wpisaniu kodu. Powinno się nie zapominać, że tyklo używanie dodatków wyjąwszy właściwej diety oraz zwłaszcza instruktażu przemija się spośród obiektem.

Idealne nazwy kotów

Już w lipcu studenci będą mogli złożyć wniosek o kredyt na studia medyczne. Polska też zalicza się do tej grupy, tak więc decyzja użycia jest kwestią osobistą i powinna być przemyślana, podobnie jak w przypadku każdego środka silnie działającego na organizm. Jest mi tak bardzo żle. Nasilenie działań niepożądanych można zmniejszyć obniżając dawkę leku. Odbyła karę od marca do września 2008 roku. Skończony, a głowny powód, żeby dać już sterydy na płucka dla moich blixniaków. Nierozważne i niekontrolowane stosowanie może doprowadzić do zaburzenia równowagi hormonalnej organizmu. Ale warto o tym wspomnieć, zwłaszcza dla osób, które pierwszy raz stykają się ze sterydami i maja już wystarczający mętlik w głowie. Ogólnie można powiedzieć, że krótkotrwałe zaburzenia funkcjonowania wątroby są odwracalne. W takiej sytuacji naturalny mechanizm działania gruczołów biorących udział w produkcji plemników zostaje zakłócony. Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Każda osoba ma inną chemię ciała iinaczej odczuje skutki. Tobramycyna składnik kropli do oczu ma szeroki zakres działania wykazuje aktywność wobec wielu bakterii chorobotwórczych; deksametazon to steryd, który zmniejsza stan zapalny. Dzieci orchidee są wysoko wrażliwe, delikatne i wyczulone na otoczenie. Podstawy kształtowania. Patrycja, około 3 lat temu 3 odpowiedzi. Chory zaczyna odczuwać duszność. Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio Tech Media sp. O leczeniu atopowego zapalenia skóry AZS Ewa Podolska rozmawia z dermatolożką dr Elżbietą Szymańską z Centrum Profilaktyki i Terapii w Warszawie. Shop steroids online, Steroids shop online, Steroids UK, Steroids USA Gorillaz Pharmacy. Próbujemy też suplementacji diety tranem czy olejem z wątroby rekina oraz stosunkowo nowymi środkami – zawierającymi beta glukan lub laktoferynę. W postacie produktu ANDRION. Stworzono go, aby zarówno lekarze rodzinni, pierwszego kontaktu oraz lekarze laryngolodzy, wszyscy specjaliści, mogli porozumieć się tym samym językiem i posługiwać się tymi samymi pojęciami.

Sign up for GoldenLine

Materiał sponsorowany. Redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm. Sterydy powodują retencję wody. Radzimy jednak, aby mimo to osoby z SM i tak się szczepiły, ale były świadome, że wciąż mogą być bardziej podatne na zarażenie się Covid 19 i aby przestrzegały zaleceń minimalizujących ryzyko zarażenia się. Hiperdoncja to stan, w którym w jamie ustnej pojawiają się nowe zęby. Zaliczają się do nich np. Starcie powiedział szef federacji KSW w rozmowie z WP SportoweFakty. Toczeń rumieniowaty – objawy, leczenie. Przeczytaj także: Co się dzieje na siłowniach. Dlatego zacznijmy od kilku podstawowych informacji na ich temat. W leczeniu 678 pacjentów stosowano leki sterydowe, u 1 025 chorych zastosowano standardowe leczenie. Sterydy są technicznie nazywane kortykosteroidami lub glukokortykoidami. Zdecydowanie zwiększają gęstość tkanki kostnej, budują masę oraz wpływają pozytywnie na poprawę siły. Nie wiem dlaczego oni tak się boją doustnych antyhistaminików, które są tak naprawdę bezpieczniejsze niż donosowe sterydy. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. Annaa, około 6 miesięcy temu 3 odpowiedzi. Zobacz także: Wybór środka na pierwszy cykl sterydowy. To proste w użyciu leki wziewne. Metanabol to preparat do stosowania doustnego, zawierający 5 mg metandienonu, czyli pochodnej metylotestosteronu.

Nasze serwisy

Komputer PC, notebook, tablet, palmtop, telefon komórkowy. Ze względu na zwiększone ryzyko rozwoju zakażeń, w trakcie leczenia substancją nie należy podawać żywych szczepionek. Podobnie jak insulina w cukrzycy, sterydy wydłużają życie chorego i mogą spowodować, że może on normalnie żyć. Kot był bardzo wrażliwy na dotyk, słaby, słaniał się. Nieważne czy z Trypałą w boksie lub z Koksem w MMA czy jeszcze kimś innym. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ; Posłuchaj rozmowy. Doping wydolnościowy to sztuczne podnoszenie wydolności fizycznej i psychicznej zawodników przy wykorzystaniu metod medycznych, które wykraczają poza normalny trening. Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

SARS CoV 2 7 miesięcy temu

Szybki przyrost wagi. Publikacje dotyczące uzależnienia od stosowania dopingu, pokazują że rozwija się ono wśród 32% osób stosujących powyższe środki. Po ich pojawieniu się należy rozpocząć działania, bo chociaż nie jest to objaw groźnego schorzenia, to jednak ciemieniucha uniemożliwia skórze oddychanie. W trakcie leczenia alergicznych chorób oczu warto rozważyć zastosowanie inhibitorów kalcyneuryny. Ale ile bylo nerwow to tylko ja wiem. „IFBB Pro” pochwaliła się formą i wysłała jasny przekaz do narzeczonej Artura Szpilki. Bez właściwej zgody, jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Wędkarska 2 C/D1, Warszawa Telefon: 533 336 737, lp. 3 mechy bez treningow. Brała udział w licznych konferencjach i sesjach naukowych min. Naukowcy zastanawiają się nad stosowaniem sterydów anabolicznych u osób nieuleczalnie chorych. Kiedy stoi pusty, przynosi straty, bo przecież trzeba go ciągle ogrzewać, konserwować i ochraniać. Holistyczne leczenie wszelakich zespołów bólowych – co to właściwie znaczy. Ponieważ nie spalany jest tłuszcz, tylko mięśnie a głownie pozbywa się ciało wody ale na wadze wszystko się zgadza. Nie wszystkie wcześniaki mają wylewy. Zawiera substancje zapachowe.

Natka

Momester Nasal jako substancję czynną zawiera syntetyczny glikokortykosteroid furoininan mometazonu. Tak szerokie spectrum zastosowania wynika z właściwości sterydu. Pozwolić sobie na niego mogą ci, którzy teoretycznie są w stanie się bez niego obejść, a dla tych, którzy potrzebują tego leku najbardziej, jest on w zasadzie niedostępny. Przez Eviqs, 4 godziny temuw Gwiazdy / TV / Kino. Ich stosowanie pociąga za sobą wiele skutków ubocznych. Najczęściej tą zgubną metodę stosują kobiety które szykują się do jakiejś uroczystości na ostatnią chwilę i np. Psy mogą wykazywać powiększone węzły chłonne i brak klinicznych objawów choroby. Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Znajomy jak byl w Anglii lecial pol roku 200 deki i 200 propa ed. Innym modelem dawkowania jest piramida – stosowanie rozpoczyna się od niskich dawek, w połowie cyklu osiągana jest dawka maksymalna, po czym dawki są stopniowo zmniejszane. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Nawet po zażyciu 800 1000 mikrogramów leku, po kilku godzinach zawartość sterydów we krwi jest niewykrywalna. Odpowiedzi na pytania naszych czytelników. Otrzymuj najciekawsze teksty z mp. Formant, acetat, propionan, enantan, cypionat – testosterone propionate, enhatate np. Było dużo pozytywnych co napewno pozwoliło mi podjąć taka a nie inną decyzję, aby jeździć na wizyty z moim psiakiem. Na bóle stawów cierpi 20 proc. Komputer PC, notebook, tablet, palmtop, telefon komórkowy. Aby uniknąć nieiekontrolowanego przyrostu masy ciała należy odżywiać się racjonalnie tzn. Kondycha się liczy wybiegany, wypływany, wygimnastykowany z lekką rzeźbą na normalnych odżywkach. Im dłuższa przerwa pomiędzy posiłkami, tym gorzej. W trakcie leczenia powinno się oceniać stan psychiczny pacjenta, a w razie nieprawidłowości – ograniczyć lub odstawić te leki. Często, zwłaszcza w przypadku tych ostatnich produktów, pojawia się jednak wątpliwość jak długo powinniśmy przyjmować wybrany preparat. Proszę włączyć javascript aby mieć dostęp do pełnej funkcjonalności. Znaleźliśmy wyraźny związek. Stosowanie sterydów anabolicznych niesie ze sobą wiele niepożądanych efektów, często groźnych dla zdrowia. Pani Oksana Dobrydnyk specjalizuje się w leczeniu, profilaktyce, a także szeroko pojętej pracy z ciałem. Z czasem coraz trudniejsze stanie się zwiększanie trudności ćwiczeń, jednakże zawsze warto do tego dążyć, by ciało mogło się rozwijać.

Sending
User Review
0 (0 votes)